Kontakti zaposlenih


UPRAVA

Dobrave 4
1236 Trzin
+386 1 56 34 080
+386 1 56 34 088
                                                               
Saša Dimič
Direktor
+386 1 56 34 081
+386 41 613 414

  sasa.dimic@sabod.com
Boštjan Šivic
Namestnik direktorja
+386 1 54 66 634
+386 31 392 888

  bostjan.sivic@sabod.com
 
  Tina Zajec
Vodja računovodstva in financ
+386 1 56 34 084
+386 31 389 600

   tina.zajec@sabod.com
Nina Trunkelj
Fakturist
+386 1 56 34 085

  nina.trunkelj@sabod.com
Petra Martinjak
Fakturist
+386 1 56 34 080

  petra.martinjak@sabod.com
       
       

PE Logistični center

Dobrave 4
1236 Trzin
Dejan Mirkič
Vodja transporta
+386 1 56 34 086
+386 51 389 600

   dejan.mirkic@sabod.com
   
 +386 1 56 34 088
         Transport
Denis Dimič
Transport & Logistika
+386 1 56 34 091
+386 31 318 500

   denis.dimic@sabod.com
Damjan Dimič
Transport & Logistika
+386 1 56 34 089
+386 51 373 864

   damjan.dimic@sabod.com
 
 +386 1 56 34 087
         Skladišče
Marko Preksavec
Vodja skladišča
+386 1 56 34 098
+386 41 384 830

   marko.preksavec@sabod.com
Leon Kovačič
Referent skladišča
+386 1 56 34 094

   leon.kovacic@sabod.com
Žiga Kovačec
Referent skladišča
+386 1 56 34 094

   ziga.kovacec@sabod.com
       
       

PE Carinska cona Ljubljana

Letališka 16
1000 Ljubljana
+386 1 54 66 637
Boštjan Šivic
Vodja enote
+386 1 54 66 634
+386 31 392 888

   bostjan.sivic@sabod.com
Matjaž Pavlič
Carinski deklarant
+386 1 54 66 633

   matjaz.pavlic@sabod.com
Zoran Dimič
Carinski deklarant
+386 1 54 66 635

   zoran.dimic@sabod.com
  Sabina Vesel
Carinski deklarant
+386 1 54 66 631

   sabina.vesel@sabod.com
   
       
       

PE Aerodrom Ljubljana

Zg. Brnik 130a
4210 Brnik
+386 1 54 66 637
Igor Cekič
Vodja enote
+386 1 54 66 632
+386 31 613 414

   igor.cekic@sabod.com
   
       
       

PE Mejni prehod Obrežje (SLO-HR)

Obrežje 79
8261 Jesenice na Dolenjskem
+386 7 45 75 209
Dejan Čačič
Vodja enote
+386 7 45 75 208
+386 41 672 622

   dejan.cacic@sabod.com
   sabod.obrezje@siol.net
Tanja Sterle
Carinski deklarant
+386 7 45 75 200

   tanja.sterle@sabod.com
Sandra Črnelič
Carinski deklarant
+386 7 45 75 204

  sandra.crnelic@sabod.com
       
       

PE Luka Koper

Vojkovo nabrežje 30a
6000 Koper
+386 5 90 35 598
Irena Šučur
Vodja enote
+386 5 90 35 595
+386 41 757 700

   irena.sucur@sabod.com
Elvis Franca
Carinski deklarant
+386 5 90 35 596
+386 51 618 008

   elvis.franca@sabod.com
Na spletni strani uporabljamo piškotke (cookies). Nekateri piškotki zagotovijo, da stran deluje normalno, drugi poskrbijo za vašo lažjo uporabo spletne strani, štetje obiskovalcev in ciljano spletno oglaševanje.
Če boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste sprejeli vse piškotke.
Ne strinjam se